<

Suknie w stylu boho

www.doublefaced.de

Boho to styl w modzie damskiej, który łączy w sobie hipisowską różnorodność kolorów, charakterystyczny dla surferów luz oraz oryginalność artystycznego środowiska bohemy. Do najbardziej typowych elementów tego typu stylizacji zaliczamy długie spódnice, futrzane kamizelki, dżinsowe kurtki, kolorowe tuniki, a także szerokie paski i duże torby. Wydawać by się mogło, że styl boho nie więc nic wspólnego z modą ślubną.

Tymczasem to właśnie sukienki utrzymane w tym klimacie cieszą się wśród panien młodych coraz większą popularnością. To co wyróżnia suknie ślubne typu boho od innych to ich niezwykła zwiewność i dziewczęcość. Nie znajdziemy tu typowych „bez” – tego typu suknie ślubne są zazwyczaj bardzo proste.

Ich charakterystycznym elementem jest bardzo duża ilość koronek – czasem nawet uszyte są z nich całe suknie. Plusem takich sukni jest niewątpliwie fakt, że o wiele bardziej niż klasyczne szpilki pasują do nich płaskie buty. Minusem sukien boho jest jednak ich trudna dostępność w polskich salonach sukien ślubnych.