<

Cejrowski Wojciech

Któż w naszym kraju nie zna tego bezkompromisowego satyryka, prześmiewcę i żartownisia. Władającego kilkoma językami, odnajdującego się w różnych miejscach naszej rzeczywistości, angażującego się zarówno w działalność podróżniczą jak i uprawiającego dziennikarstwo polityczne, obyczajowe a także muzyczne. Człowiek wszechstronny, wykształcony i bardzo ekspresyjny.

To jego prześmiewcze programy telewizyjne pt. WC kwadrans w latach dziewięćdziesiątych oglądało ponad 3 miliony Polaków. Znany obecnie, jako podróżnik, eksplorator i prowadzący program telewizyjny pt.

”Boso, przez świat”. Pojawia się w najróżniejszych częściach świata i pozwala nam, razem z nim, choć przez ekrany telewizora poznawać dane miejsca. Specyficzny w swoich osądach, podejściu do rzeczywistości, a jednocześnie konsekwentny i wierny swoim poglądom, może wywoływać u widzów różne wrażenia.

Poczynając od akceptacji po pełne odrzucenie jego osoby. Jednak obojętnie czy zgadzamy się z jego światopoglądem czy też nie, nie możemy odebrać Cejrowskiemu określenia podróżnika i obieżyświata.